Comfort Dual

Lifting – plastika tváre a krku inak nazývaný aj facelift je účinným riešením, ako sa popasovať so známkami prirodzeného starnutia. Tvárová časť sa skladá z niekoľkých vrstiev tkanív, pričom pri faceliftingu sa pracuje s tromi povrchovými vrstvami – koža, podkožný tuk a svalovo – väzivová vrstva..

Špecifikácie zákroku

A Comfort dual je systém liftingu tváre s vysokou frekvenciou 40 Hz. Prístroj dodáva tepelnú energiu hlboko do dermálnej vrstvy bez poškodenia epidermálnej vrstvy. Podporuje sa reprodukcia kolagénu a elastínu, vďaka čomu je pleť omladená.

Cieľom operácie je na jednej strane vypnutie a odstránenie prebytočnej kože, ale hlavne vyhladenie svalovo – väzivovej vrstvy tváre, prípadne odobratie a doplnenie podkožného tuku tak, aby sa dosiahol finálny efekt hladkej a vypnutej pokožky na tvári.

Výsledkom je nielen odstránenie nadbytočnej kože a tuku z oblasti krku a dolnej polovice tváre, spevnenie pokožky a odstránenie vráskových pruhov na krku, redukcia dvojitej brady, ale aj vyhladenie kontúr sánky a výrazných rýh okolo úst, alebo v niektorých prípadoch aj čiastočné podvihnutie líc, ale najmä výsledné omladenie tváre v priemere o 5 až 10 rokov.

Morbi accumsan ipsum velit. Nam nec tellus a odio tincidunt auctor a ornare odio.
Sed non mauris vitae erat consequat auctor eu in elit.

Existuje niekoľko druhov liftingu, napríklad lifting čela, lifting strednej a dolnej tretiny tváre či lifting dolnej tretiny tváre a krku, ktorý patrí z tejto oblasti k najvyhľadávanejším. Je to pravdepodobne aj preto, že najväčšie prebytky kože sa vytvárajú predovšetkým v oblasti dolnej čeľuste a na krku. Tento zákrok možno kombinovať aj s inými zákrokmi, napríklad s odsatím tuku z podbradku, s operáciou viečok, spánkovým liftingom, zdvihnutím vonkajších očných kútikov a s úpravou čela či brady.

Ženy, ale aj muži

Zatiaľ čo kedysi sa o tento zákrok zaujímali najmä ženy, v poslednom období stúpa záujem aj medzi mužskou časťou populácie. Pre obe pohlavia však platia rovnaké podmienky a kritériá a preto pred takýmto zákrokom musia absolvovať nielen konzultáciu u plastického chirurga, ktorý ich bude operovať, ale aj predoperačné vyšetrenie.

Čo sa týka veku, zákrok je vhodný pre ľudí približne od 40 do cca 65 rokov. Ak sa však známky starnutia objavia skôr ako pred 40. rokom a zdravotný stav je vhodný na podstúpenie tohto zákroku, je možné ho podstúpiť aj skôr. Práve dobrý a vyhovujúci zdravotný stav je kľúčovým kritériom pri rozhodovaní sa o operácii. Zákrok nie je vhodný pre ľudí, ktorí trpia chronickými ochoreniami, ako sú cukrovka, reumatoidná artritída, sklerodermia, lupus, ale napríklad aj vysoký tlak krvi.

Zdroj: www.fitastyl.sk

Zákazník je pre mňa ta najväčšia motivácia zlepšovať sa

Výhody

A On/Off Button on the hand piece + Status LED
On/Off Button on the hand piece for convenient operations Status LED showing whether energy is shot correctly or not.

B Easy to switch the mode

Convenient tip mounting. 5 different kinds of tips with single handpiece

C Full color LCD touch screen, Easy and simple UI
With the LCD touch screen you can clean the surface of the screen easily and make it easy to maintain. Interactive UI automatically chooses the UI mode fitting to the mounted tip. The UI images showing the treated area will guide the operation.

D Compact body design
Thanks to 316*313*350 mm-sized compact body design, it is easy to be stored and moved.

Otázky & odpovede

Q
Je počas zákroku cítiť nejakú bolesť alebo nepríjemné pocity?
AYou may feel warm in the treated area. You don’t need to undergo anesthesia. But it depends on the individual.
Q
Kedy uvidím výsledok?
APrvé účinky môžte začať vidieť už tri týždne po liečbe. Účinky trvajú priemerne 1 rok, ale závisia od jednotlivca.
Q
Aké vedľajšie účinky môže liečba priniesť?
AThe risk is very low to get pigmentation or scabs because it is a noninvasive treatment. You can return to normal activities like washing face and applying makeup immediately after your treatment. You may feel redness but the symptom will be gone within 1~2 hours.

Cenník

LIFTING 1

   15 min.

 15 €

LIFTING 2

   110 min.

60 €

LIFTING 2

   30 min.

25 €

LIFTING 3

   40 min.

30 €

LIFTING 4

   40 min.

30 €

LIFTING 5

   40 min.

30 €

Rezervácia

https://gladysbeauty.sk/
apríl 2020
Po Ut St Št Pi So Ne
303112345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930123

“Success doesn't come to you; you go to it.”

Vanesa Úprimná

V salóne Gladys som zažila veľmi príjemný a relaxačný zážitok. Bolo to ako ísť do pokojnej oázy. V skutočnosti som sa uvoľnila a moja realita sa pozastavila na celých 75 minút! Som nadšená, svoju návštevu určite zopakujem.

Haircut

Hairdryer

Hairstyle

Childrens

Coloring

Shaving