Balíky na dosiahnutie perfektného tela

Kombinácia telových zábalov a spevňovacích sedení mezoterapie so zábalmi vytvorenými na odstránenie usadenín celulitídy a tukov môže zmeniť vzhľad a pocit v tých oblastiach tela, ktoré sú náchylné na lokalizovanú celulitídu a ochabnutie.

Lymfatický systém

Lymfodrenáž stimuluje krvný obeh, lymfatický a imunitný systém. Odstraňuje celulitídu, zlepšuje pružnosť pokožky, priaznivo pôsobí na nervový systém a celkovo detoxikuje a regeneruje organizmus. Oblasťou aplikácie tejto metódy je brucho a dolné končatiny. Kúra lymfodrenáží na detoxikáciu organizmu, chudnutie,boj s ťažkými nohami a zlepšenie kvality pokožky..

Odporúčanie: séria 8 – 10 ošetrení po 30 minút, alebo 45 minút

Cena: od 120 €

Telové wrapy

Detoxikačný zábal, ktorý pôsobí proti striám, celulitíde a spevňuje pokožku. Metóda aromaterapeutického bandážovania je založená na efekte chlad – teplo. Pri ošetrení sa používajú aktívne roztoky, ako mäta, rozmarín, mentol a eukalyptus, ktoré v dôsledku ich silného hypermického účinku zintenzívnia krvný obeh a prekrvenie v horných vrstvách spojivového tkaniva.

Odporúčanie: séria 8 zábalov dvakrát do roka, efekt pretrváva 6 mesiacov

Cena za balík: 380 €

Mezoterapeutická lipolýza

Liečba mezoterapiou – rozpúšťanie tuku.Aplikácia lipolytického roztoku priamo do pokožky sa vykonáva injekčne prístrojom Vital Injector 2™, na ktorom je možné nastaviť presnú hĺbku aplikácie a množstvo látky, ktoré z piatich tenkých ihličiek vypustí na jeden shot. Možno riešiť stehná, brucho, boky, ramená.

Odporúčanie: 3 sedenia jedenkrát ročne. Účinky liečby trvajú 16-18 mesiacov

Cena za balík: 495 €

Rezervácia

Využite náš jednoduchý rezervačný formulár a naplánujte si tak procedúry podľa želania.
O stave rezervácie Vás budeme informovať prostredníctvom SMS alebo emailu.
Pre rezerváciu, kliknite na zlatý button: