Radi by sme Vám predstavili programy šité na mieru vašim špecifickým regeneračným, anti-age a estetickým potrebám. Regeneratívna estetika je nový spôsob praktizovania estetiky, pričom dlhodobé názory a liečebné protokoly sa nahrádzajú novými technikami manipulácie s pokožkou zameranými na zachytenie funkcií mladistvých tkanív, ktoré sú základom jemného estetického vzhľadu. Je nevyhnutné oddeliť chronologický a biologický vek nášho tela, mysle a estetického vzhľadu. Naše telo a najmä pokožka sú ovplyvnené našim životným štýlom, znečistením prostredia a tým, čo jeme.

Naše rogramy sú navrhnuté tak, aby pomohli znížiť výskyt skorých alebo výrazných príznakov starnutia napriek nepriaznivým vplyvom životného prostredia a chronologického veku. Používajú silné prísady, ako sú peptidy, rastové faktory a retinol na zlepšenie a zlepšenie vzhľadu pokožky a na ochranu pred budúcim poškodením.

  Prevencia proti starnutiu vo veku medzi 20-25+ rokov

Veková kategória 30-40+

Zastavme starnutie ,vek 40-50+

Starostlivosť o mužskú pleť

Balíky na dosiahnutie perfektného tela

Rezervácie

Zarezervujte si svoj termín online cez náš špeciálny rezervačný systém alebo nám jednoducho zavolajte a nechajte si poradiť s výberom tej najvhodnejšej masáže presne podľa Vašich potrieb.