Gladys

G Kozmetický inštitút Gladys je renomovaným salónom neinvazívnej kozmetiky, oddychu a pohybu, ktorý vytvorili odborníci v daných oblastiach. Naše dlhoročné skúsenosti a vedomosti podporované mnohými certifikátmi a oceneniami nám umožnili vytvoriť jedinečné miesto, kde najvyššia kvalita služieb ide ruka v ruke s vášňou a realizáciou snov – našich klientov, ako aj našich osobných.

Naša misia:

Snažíme sa ponúknuť najvyššiu kvalitu služieb, a preto zaobchádzame s našimi  klientami individuálne, s osobitnou starostlivosťou. Neustále sa trénujeme, dodržiavame globálne trendy a pravidelne sa staráme o obohatenie našej ponuky o najlepšie procedúry a nové technológie.

Spokojnosť a dôvera klientov je najväčšou motiváciou pre ďalšie kroky.

Gladys ponúka širokú škálu služieb, medzi ktoré patria omladzujúce procedúry, zábaly, masáže a pohybové aktivity. Najvyššia kvalita výrobkov, pozornosť pri zavádzaní najefektívnejších technológií na trhu a vhodne vybrané doplnky zaisťujú najlepšie výsledky a spokojnosť ľudí, ktorí nás navštevujú. Dámy sú v našom inštitúte ošetrované kozmetickými prístrojmi ako Vital Injector, IPL, LED terapia, Diamantová mikrodermabrázia, High Frequency Machine a lymfodrenážny prístroj MK300. Avšak Gladys je stvorený nie len pre ženy, ale aj pre mužov. Disponujeme kompletným rádom ošetrení, ktoré sú špecializované zámerne pre pánov.

Taktiež si uvedomujeme, že pohyb je dôležitým prvkov v živote každého človeka. Preto ponúkame pohybové programy, ako je joga, pilates a iné, ktoré prinášajú radosť, relax a zdravie.

Našu misiu realizujeme na základe našich hlavných zásad:

  • dôvera našich klientov,
  • vedomosti a skúsenosti,
  • vysoká kvalita poskytovaných služieb.

Srdečne Vás pozývame do kozmetického inštitútu Gladys!