Mezoterapia prístrojom Vital Injector

Vďaka ošetreniu Vital Injector je pokožke dodaná potrebná hydratácia, vďaka čomu bude tvár vyzerať mladšie.

Špecifikácie zákroku

ŠZJe prirodzené, že ľudská pokožka časom starne, stráca svoju pružnosť a pevnosť. Starnutie pokožky zapríčiňuje nie len vek, ale aj slnko, životný štýl, fajčenie, stres či nerovnováha hormónov.

Cieľom mezoterapie je napomáhať regenerácii pokožky zvyšovaním biosyntetickej fibroblastovej kapacity. Mikroporanenia ihlami spúšťajú obranný mechanizmus, ktorého sprievodným javom je tvorba nového kolagénu a elastínu. Obnovená pokožka je hydratovaná, pevnejšia, svieža. Vrásky sú plytšie a pigmentácie menej výrazné.

Pri tomto druhu ošetrenia vnášame bio-kompatibilnú a úplne rozložiteľnú látku v sterilnej podobe. Ide o vitamíny, antioxidanty a mezoterapeutické koktejly, ktoré majú revitalizačný účinok. Injektovaním sa dostávajú účinné látky priamo do kože, čo je oveľa účinnejšie, ako povrchová aplikácia.

Mezoterapeutické ošetrenie vykonávame najmodernejším prístrojom Vital Injector 2, ktorý ponúka najdokonalejší systém vpravovania účinných látok v súčasnosti.

Ako jediný systém na trhu využíva vákuum, ktoré nasaje vybranú oblasť pokožky, a tým sa ošetrenie stáva precíznejším a menej bolestivým. Do tejto oblasti je aplikovaný materiál prostredníctvom 5-tich mikroihličiek v presne určenom množstve, do presne zvolenej hĺbky. Ide o najprecíznejší systém vpravovania účinných omladzujúcich látok do pokožky, s cieľom rejuvenizácie, hydratácie a revitalizácie.

Zákazník je pre mňa ta najväčšia motivácia zlepšovať sa.

Aplikácia látky priamo do pokožky sa vykonáva injekčne prístrojom VITAL INJECTOR 2™, na ktorom je možné nastaviť presnú hĺbku aplikácie a množstvo látky, aké sa z piatich tenkých ihličiek vypustí na jeden shot. Samotnej aplikácii predchádza peeling a znecitlivenie pokožky krémom Emla. Na záver sa uloží na tvár upokojujúca chladivá maska. Celkový čas ošetrenia je 90 min. Séria pozostáva z 3-6 ošetrení v intervale 4 – 6 týždňov. Počet ošetrení sa určuje v závislosti od stavu ošetrovanej oblasti. Účinky kúry trvajú po dobu 12 mesiacov, pričom je potrebné zohľadniť typ ošetrovanej oblasti. Po ošetrení je pokožka ošetrovanej oblasti začervenaná, avšak už na druhý deň je možné použiť make-up.

Otázky & odpovede

?
Pre koho nie je vhodné ošetrenie Vital Injector?
:Ak trpíte aktívnym kožným ochorením, ste tehotná alebo kojíte.
?
Je zákrok Vital Injector bolestivý?
:Vďaka anestetickému krému, ktorý vám aplikuje pre ošetrením sa bolesť minimalizuje.

Cenník

SkinLine pre osoby 25+

Skin Line

(tvár)

3 ml

120 €

Skin Line

(tvár a krk)

5 ml

145 €

Skin Line

(tvár, krk a dekolt)

10 ml

190 €

AgeLine 45+ alebo hlbšie vrásky

Age Line

(tvár)

3 ml

145 €

Age Line

(tvár a krk)

5 ml

175 €

Age Line

(tvár, krk a dekolt)

10 ml

199 €

Rezervácia

Využite náš jednoduchý rezervačný formulár a naplánujte si tak procedúry podľa želania.
O stave rezervácie Vás budeme informovať prostredníctvom SMS alebo emailu.
Pre rezerváciu, kliknite na zlatý button: