Lymfodrenáž MK 300

Ošetrenie Lymfodrenáž MK 300 je založené na princípe kompresie. Postupne sú jednotlivé časti tela stláčané a dochádza k tlaku a následnému odvádzaniu škodlivín z tela.

Špecifikácie zákroku

ŠZLymfodrenáž je ošetrenie lymfodrenážnou masážou, kde je tlak vytváraný postupne, aby sa dosiahla správna cirkulácia. Lymfodrenáž vykonávame s prístrojom Dr. Life, kde sa tlak prispôsobuje podľa zdravotného stavu klienta.

Overlapping

V roku 1885 urobil priemerný človek približne 16.000 krokov za deň. V uplynulých 3 rokoch sme podľa štatistík urobili priemerne už iba 2000 krokov za deň. 8-9 hodín denne sedíme na jednom mieste, čo je jedným z dôvodov, prečo u nás rastie počet srdcovo-cievnych ochorení. Z uvedených dôvodov sa lymfodrenáž stáva čoraz vyhľadávanejším ošetrením, ktoré slúži ako prevencia, rehabilitácia, relax a zároveň aj ako skrášľovanie.

Lymfodrenáž stimuluje krvný obeh, lymfatický a imunitný systém. Odstraňuje celulitídu, zlepšuje pružnosť pokožky, priaznivo pôsobí na nervový systém a celkovo detoxikuje a regeneruje organizmus. Oblasťou aplikácie tejto metódy je brucho a dolné končatiny.

Doctor Life DL1200H lymfodrenážny prístroj

Zákazník je pre mňa ta najväčšia motivácia zlepšovať sa.

Lymfatický systém má v našom tele za úlohu odplaviť z tela odpadové látky, toxíny, tuky, bielkoviny a odumreté bunky. Preto je veľmi dôležité, aby náš lymfatický systém fungoval správne.

Práve dnešná doba, ktorá sa vyznačuje stresom, zapríčiňuje spomalenie lymfatického systému a zanášanie tela škodlivými látkami. To má za následok vznik celulitídy, opuchy a „pocit ťažkých nôh“.

Využitie lymfodrenáže:

  • Ako terapia 3 x týždenne.
  • Ako kúra pozostávajúca z 10 ošetrení nasledujúcich za sebou s trojmesačnou prestávkou
  • Ako formovanie postavy 3 x týždenne

Otázky & odpovede

?
Pre koho je vhodné ošetrenie Lymfodrenáž MK 300?
:Pre ľudí ktorých trápi celulitída, ktorí majú post traumatické stavy po operáciách, problémy s tráviacim traktom, poškodenú imunitu či pocit „ťažkých nôh“.

?
Je nutná nejaká špeciálna starostlivosť po ošetrení?
:Po zákroku Lymfodrenáž MK 300 odporúčame zvýšiť príjem tekutín, ideálne čistej vody.

?
Pre koho nie je Lymfodrenáž MK 300 vhodná?
:Pre ľudí s ochorením kŕčových žíl,vysokým krvným tlakom, autoimúnným ochorením, aktívnym onkologickým ochorením, so zápalovými procesmi v tele, tehotné, menštruujúce či dojčiace ženy.

Cenník

Lymfodrenáž 30 min. 15 €

Balíček:
5 ošetrení+1
Lymfodrenáž

30 min. 75 €
Lymfodrenáž 45 min. 20 €

Balíček:
10 ošetrení+1
Lymfodrenáž

45 min. 150 €

Rezervácia

Využite náš jednoduchý rezervačný formulár a naplánujte si tak procedúry podľa želania.
O stave rezervácie Vás budeme informovať prostredníctvom SMS alebo emailu.
Pre rezerváciu, kliknite na zlatý button: