Korektívna dermatológia

Špecifikácie zákroku

ŠZ

1. Vypĺňanie vrások implantátmi, modelovanie tváre vstrebateľnými látkami, zväčšenie pier

Podľa dĺžky trvania efektu rozoznávame vstrebateľné a nevstrebateľné implantáty. Dĺžka efektu po aplikácii vstrebateľných implantátov je niekoľko mesiacov až dva roky. Vzhľadom na nízky počet možných vedľajších účinkov sa najčastejšie u nás i v zahraničí momentálne používa vstrebateľná výplň – kyselina hyaluronová. Jej aplikácia je bezpečná, keďže sa jedná o látku telu vlastnú, ktorá len vekom ubúda – nie je potrebné robiť testy na alergiu. Farmaceutické laboratóriá, ktoré túto látku vyrábajú, používajú špeciálne technológie, ktoré predlžujú jej  pôsobenie v koži.

Výplňový materiál – kyselina hyalurónová

Inovatívny filler Apriline, ktorý sa vyrába patentovanou A.P.R.I. technológiou je produktom firmy Suisselle, ktorá sa špecializuje na  medicínsky a biotechnologický vývoj. Sídlo Suisselle sa nachádza v kantone Vaud vo Švajčiarsku – v stredisku K+F.  Tu sa vyrábajú medicínsko-estetické prípravky za najprísnejších podmienok (ISO 13485 a CE) vo vynikajúcej kvalite.

Apriline Forte

Dopĺňa stratený objem, renovuje a odstraňuje deficity mäkkého tkaniva líc, v spánkovej oblasti a na rukách. Dokáže korigovať stredné aj hlboké vrásky, najmä pri hrubšej pokožke, kde úspešne vyplní deficit mäkkých tkanív. Regeneráciou subkutánnej vrstvy kontúruje tvár.

Indikácie: korekcia kontúr a zväčšenie objemu pier, doplnenie deficitu mäkkého tkaniva v spánkovej oblasti, okolo obočia, nad lícnymi kosťami, na čele, v oblasti čelového oblúka, omladenie rúk.

Apriline Forte pôsobí 8 – 12 mesiacov.

Apriline Normal

Je vhodný na vyplnenie stredných a hlbokých vrások aj v mimoriadne citlivých oblastiach (krk, výstrih). Veľmi pekne koriguje kontúru a plnosť pier. Pri tenkej a stredne hrubej pokožke účinne koriguje mierne vrásky a záhyby.

Indikácie: výplň krku a dekoltu, korekcia kontúry a zväčšenie objemu pier bez rizika degeneratívnych zmien, výplň stredných vrások, ošetrenie vertikálnych (fajčiarskych) vrások, korekcia vejárikov pri očných kútikoch, glabella (tzv. vráska hnevu), nasolabiálne vrásky, vodorovné zvlnené vrásky na čele, korekcia lícnych vrások.

Apriline Normal pôsobí 6 – 10 mesiacov.

Zákazník je pre mňa ta najväčšia motivácia zlepšovať sa.

2. Výplňový materiál Teosyal

Objemové produkty TEOSYAL Ultra Deep a TEOSYAL Ultimate dokážu vytvoriť alebo prinavrátiť stratený objem na tvári. Používajú sa v oblasti líc, brady, spánkov alebo na vyplnenie veľmi hlbokých vrások. Existuje viacero aplikačných techník pomocou ihly alebo kanyly.. Dĺžka účinku závisí od viacerých faktorov, ako napríklad aplikované množstvo, východiskový stav, typ pleti alebo životný štýl.

V priemere pretrvávajú výsledky ošetrenia 12 až 18 mesiacov.

Niektoré oblasti tváre si vyžadujú špecifické charakteristiky produktu, ako sú napríklad pery (TEOSYAL Kiss). Tieto produkty boli navrhnuté na dosiahnutie optimálneho výsledku práve v oblasti, na ktorú sú určené.

3.Botox

Odstraňovanie mimických vrások

Botulotoxín je známy ako produkt baktérie Clostridium botulinum a je určený predovšetkým na odstraňovanie mimických vrások na tvári. Po aplikácií blokuje prenos informácie na nervovo-svalovom spojení, a tým spôsobuje, že zasiahnutý sval sa prestáva hýbať. Efekt je vynikajúci najmä u začínajúcich vrások a vrások osôb v strednom veku.Tam, kde už došlo k definitívnym zlomom vo väzive – teda pri hlbokých vráskach,  a ktoré pretrvávajú aj po prerušení mimického pohybu, treba pristúpiť k vypĺňaniu vrások implantátmi.

Odstraňovanie nadmerného potenia

Botulotoxín sa injekčne vpravuje aj do oblastí s nadmerným potením (podpazušie, dlane), kde molekuly botulotoxínu zabraňujú vyplavovaniu acetylcholínu v cholinergných autonómnych neurónoch. Táto terapia ale nerieši iné zdravotné problémy, ktorých druhotným príznakom je nadmerné potenie (pri endokrinných ochoreniach napr. so štítnou žľazou a pod.). Efekt terapie sa začne prejavovať do 3 dní po aplikácii. Pri opakovanej terapii do 21 dní. Dĺžka trvania efektu je individuálne od 3 mesiacov až do 1 roka (dlane v priemere 3 – 6 mesiacov a podpazušie 6 -12 mesiacov).

Otázky & odpovede

?
Aké sú hlavné prednosti Apriline? 
:Stabilizovaná formula zabezpečí trvácny výsledok, patentovaná technológia zaručuje transport aktívnych látok a prírodné mikronutrienty sa prispôsobujú prirodzenej fyziológii pleti.

?
Kedy je viditeľný efekt botoxu a ako dlho vydrží?
:Konečný výsledok závisí od množstva aplikovanej látky a od miesta ošetrovanej oblasti. Efekt terapie sa začne prejavovať  postupne, asi 48 – 72 hodín po zákroku a úplne je viditeľný do 14 dní. Dĺžka trvania rozvinutého efektu je individuálna, približne 3 až 6 mesiacov.

?
Ako dlho trva efekt pri zväčšení pier?
:Niektoré oblasti tváre si vyžadujú špecifické charakteristiky produktu, Produkty Teosyal boli navrhnuté na dosiahnutie optimálneho výsledku práve v oblasti, na ktorú sú určené. Pri perách pretrváva efekt 9 mesiacov.

Rezervácia

Využite náš jednoduchý rezervačný formulár a naplánujte si tak procedúry podľa želania.
O stave rezervácie Vás budeme informovať prostredníctvom SMS alebo emailu.
Pre rezerváciu, kliknite na zlatý button:

Cenník

Botox

Glabella:
Vrásky hnevu
 od 125 €
Čelo komplet od 210 €
Okolie očí od 210 €


Odstránenie potenia

Podpazušie od 380 €
Dlane, plôšky od 399 €


Apriline 

Výplň pier od 210 €
Výplň nosovo ústnych rýh od 230 €
Výplň líc od 320 €

Teosyal

Teosyal Global Action od 250 €
Teosyal Ultra Deep  od 260 €