Hydrolifting

Hydrolifting je ošetrenie vypnutia pleti priamou aplikáciou kyseliny hyalurónovej s výnimočnou hydratačnou kapacitou.

Špecifikácie zákroku

ŠZ Aplikácia kyseliny hyalurónovej pre hĺbkovú hydratáciu, zvýšenie elasticity pokožky, vyhladenie jemných liniek prvých vrások a korekciu jamiek po akné.

Toto ošetrenie je vhodné predovšetkým pre ľudí s dehydratovanou pokožkou, so zníženou elasticitou a povrchovými vráskami spôsobenými dehydratáciou. Pôsobí na obnovenie a rehabilitáciu buniek, regeneráciu pokožky a nápravu po pôsobení ultrafialových lúčov. Vyrovnáva tiež drobné nerovnosti spôsobené akné. Aplikácia účinnej látky priamo do pokožky sa vykonáva injekčne prístrojom VITAL INJECTOR 2™, na ktorom je možné nastaviť presnú hĺbku aplikácie a množstvo látky, aké sa z piatich tenkých ihličiek vypustí na jeden nástrel. Samotnej aplikácii predchádza peeling a znecitlivenie pokožky krémom Emla. Na záver sa uloží na tvár upokojujúca chladivá maska. Celkový čas ošetrenia je 90 min. Séria pozostáva z troch ošetrení v intervale 4 – 6 týždňov, účinky kúry trvajú po dobu 8 – 9 mesiacov.

Otázky & odpovede

?
Od akého veku je vhodné ošetrenie Hydrolifting?
:Aplikácia ošetrenia po tridsiatke má optimálny preventívny anti-aging efekt. Pribúdajúci vek spôsobuje znižovanie hydratačnej kapacity a preto sa odporúča naplno využívať efekt kyseliny hylurónovej.

?
Je nutná nejaká špeciálna starostlivosť po ošetrení?
:Po dobu dvoch týždňov od ošetrenia Hydrolifting je nutné sa chrániť pred slnečným žiarením za pomoci ochranného krému. Vyhnite sa tiež náhlym zmenám teplôt – saunovanie. Make-up je možné aplikovať už ďalší deň.

?
Je ošetrenie bolestivé?
:Hydrolifting sa vykonáva s veľmi tenkou ihličkou po predchádzajúcej lokálnej anestéze kože krémom a je takmer nebolestivé.

Zákazník je pre mňa ta najväčšia motivácia zlepšovať sa.

Cenník

Hydrolifting
(tvár, krk)
   2 ml  270 €
Hydrolifting
(tvár, krk, dekolt)
   3 ml 390 €

Rezervácia

Využite náš jednoduchý rezervačný formulár a naplánujte si tak procedúry podľa želania.
O stave rezervácie Vás budeme informovať prostredníctvom SMS alebo emailu.
Pre rezerváciu, kliknite na zlatý button: