Hydrabeauty

HYDRABEAUTY je bezbolestné, neinvazívne ošetrenie, vďaka ktorému dochádza k rýchlejšej obnove buniek.

Špecifikácie zákroku

ŠZ

Vďaka tejto metóde je pleť omladená, podporuje sa tvorba kolagénu, regenerujú sa bunkové štruktúry a postupne sa spevňuje pleť.

Prístroj dokáže efektívne odstrániť odumreté bunky z povrchu kože, čím sa vytvorí hladká a celistvá pleť. Ošetrenie má pozitívny účinok aj na tvorbu akné, stiahnutie pórov, redukciu mazu v pokožke a hlavne dokonalé hydratovanie pleti.

Ide o hĺbkové čistenie pleti podtlakom s pomocou tekutiny. Do pleti sa dodávajú antioxidanty, peptidy, glukozamíny a AHA kyseliny. Tieto roztoky sa dostávajú vďaka prístroju hlboko do vašej pokožky a súčasne dokážu odsať nečisté látky z pórov. Zákrok HYDRABEAUTY nezanecháva žiadne začervenanie pokožky, ani fľaky. Z nášho inštitútu Gladys tak odchádzate s krásne vyčistenou, hladkou a rozžiarenou pleťou.

Hydra Beauty systém spája tri rôzne technológie pre zdravú, čistú, žiarivú a mladistvú pleť.

1. Technológia Acqua Clean  – unikátny systém v troch krokoch  dokonalého čistenia pleti a komplexnej starostlivosti o pleť

Má k dispozícii silný radiálny hrot, ktorý je kombinovaný s vákuom a okrem exfoliácie pokožky umožňuje zároveň aj hydrodermabráziu a hĺbkové čistenie pleti. Tento revolučne vyvinutý radiálny hrot v tvare kruhového lúča vpravuje do pokožky čistiacu kvapalinu, aby sa rozpustili nečistoty, odumreté bunky kože, maz, komedony. Následne vákuum nastaviteľné v piatich úrovniach dokonale odstráni všetky prebytočné nečistoty.

Klient je pre mňa ta najväčšia motivácia zlepšovať sa.

Prvy roztok rozpustí a odstráni maz a oxidačné nečistoty usadené hlboko v póroch  pridaním kyseliny mliečnej, druhy roztok rozpustí a odstráni odumreté oxidované čiastočky pokožky, upokojí  oblasť s výskytom akné, vyrážky a iné kožné problémy, odstráni komedóny  a všetky nečistoty. T-zóna je dokonale ošetrená, pridaním kyseliny salicylovej. Tretím roztokom sa dodá pleti výživa a hlboká hydratácia vyčistenej  pleti, roztok obsahuje živiny a hĺbkovo hydratujúce zložky, ktoré prenikajú do hlbokých vrstiev pokožky.

Účinok:

 • čistenie pórov
 • odstránenie komedonov
 • odstránenie kožných parazitov
 • ošetrenie pórov
 • zlepšenie tonusu a štruktúry pleti
 • hĺbkové čistenie
 • exfoliačné ošetrenia
 • transport účinných látok

2. Multipolárna elektroporácia  – ( mezoterapia bez ihiel ) so svetelnou  LED  terapiou

Elektroporácia je vysoko účinná metóda vpravovania účinných látok na vyživovanie  a obnovu pokožky. Bez invazívneho zákroku, pomocou mikroprúdov sa v pokožke vytvoria dočasné kanáliky, ktorými prenikajú zložky účinných látok určitej molekulovej hmotnosti cez bunkovú membránu priamo do bunky v hĺbke dermis až hypodermis. Súčasne vďaka impulzom dochádza k stimulácii lymfy, tonizácii svalstva a k okysličeniu tkaniva. Kombinovaná hlavica disponuje s tromi druhmi svetelnej terapie, červenou, modrou a ich kombináciou.

Červené LED svetlo blahodarne pôsobí na omladenie buniek zvyšovaním ATP (bunkovej energie), modré svetlo je veľmi významné ako doplnok pri ošetrovaní akné, má hojivé a dezinfekčné účinky.

Možnosti terapie:

Protizápalové ošetrenie – mastná, problematická pleť
Hydratačné ošetrenie – suchá dehydratovaná pleť
Upokojujúce ošetrenie – iritovaná pleť
Liftingové anti age ošetrenie – zrelá pleť, uvoľnené spojivové tkanivo, vrásky
Revitalizačné ošetrenie – proti voľným radikálom
Depigmentačné ošetrenie
Výživne a regeneračné ošetrenie – zrelá, suchá pleť, vrásky

3. Mikrodermabrázia s diamantovým hrotom a zabudovaným vákuom

Diamantová mikrodermabrázia je v súčasnej dobe veľmi žiadanou  a efektívnou neinvazívnou metódou kozmetickej dermatológie. Metóda nemá žiadne vedľajšie nežiadúce účinky a takmer žiadne kontraindikácie (výnimkou sú rozšírené žilky na tvári).

Diamantová dermabrázia je terapeutická metóda, ktorá pracuje na princípe jemného obrusovania vrchnej vrstvy pokožky (odstraňovanie prebytočných odumretých buniek) pomocou špeciálnych diamantových nadstavcov systémom vákuového odsávania.

Vákuum absorbuje odstránený keratín a súčasne stimuluje krvný a lymfatický obeh.

Jedná sa o veľmi šetrnú metódu ku každému typu pleti, pomocou ktorej dosiahneme okamžite viditeľné a dlhodobé výsledky.

Hlavné dosiahnuté efekty:

 • vyhladenie jemných vrások
 • zjemnenie  jazvičiek po akné
 • hĺbkové čistenie a zmenšenie pórov
 • zlepšenie stavu pigmentových škvŕn
 • rozjasnenie a regenerácia pleti
 • pokožka je schopná prijímať všetky účinné látky

Kombinácia všetkých účinkov vákuovej mikrodermabrázie vedie postupne k novotvorbe kolagénových a elastínových vlákien, teda k omladzovaniu. Efektom zákroku je čistá pleť bez nedokonalostí, jaziev, vrások a stareckých škvŕn. Po absolvovaní kúry (6 až 10 ošetrení) je citeľne povzbudená činnosť buniek, pleť je výraznejšie krajšia, zdravšia a jemnejšia.

Klinické fotografie

KF

Otázky & odpovede

?
Pre koho nie je vhodné ošetrenie HYDRABEAUTY?
:Zákroku by sa mali vyhnúť tehotné ženy,klienti s jazvami alebo s infekciou na ošetrovanej oblasti, ľudia so strojčekom na podporu srdcia, s citlivou pokožkou a s nádorom.

?
Čo dokáže liečba HYDRABEAUTY?
:Hydrabeauty sa odporúča na liečbu “čiernych bodiek” na tváry, akné, kožného mazu, demodexu, roztočov atď.

Čierne bodky sa vytvárajú potením, kožným mazom a prachovými časticami, ktoré blokujú póry. Vďaka HYDRABEAUTY sa čiernych bodiek rýchlo zbavíte. Roztoky použíté pri zákroku sa hravo zbavia rôznych parazitov na pokožke a vytvoria bezproblemovú pokožku, ktorá dokáže dýchať.

Cenník

Hydrabeauty
(tvár + krk)

119 €
Hydrabeauty
(tvár + krk + dekolt)
159 €

Rezervácia

Využite náš jednoduchý rezervačný formulár a naplánujte si tak procedúry podľa želania.
O stave rezervácie Vás budeme informovať prostredníctvom SMS alebo emailu.
Pre rezerváciu, kliknite na zlatý button: