Aromaterapeutické bandážovanie tela

Aromaterapeutické telové bandáže je ojedinele úspešná metóda ošetrovania tela na báze prírodných látok, ktorá bola odborníkmi ocenená cenou International Invention Award.

Špecifikácia aromaterapeutického bandážovania

AB Metóda aromaterapeutického bandážovania je založená na efekte chlad – teplo. Pri ošetrení sa používajú aktívne roztoky, ako mäta, rozmarín, mentol a eukalyptus, ktoré v dôsledku ich silného hypermického účinku zintenzívnia krvný obeh a prekrvenie v horných vrstvách spojivového tkaniva.

Pôsobením roztokov vzniká v hlbších vrstvách tela pocit vnútorného chladu. Pocit vnútorného chladu spôsobuje, že telo musí vyprodukovať energiu, ktorú získava odbúraním nadbytočných zásob výživných látok. Látky, ktoré sa aplikujú popri bandážovaní zároveň pôsobia aj na skrášlenie a napnutie pokožky.

Používame kvalitné telové bandáže Wiener Kosmetikum. Za vývoj účinných látok používaných pri týchto zábaloch, bola rakúska spoločnosť Georg Dolensky GMBH ocenená európskou Veľkou cenou za objavy a vynálezy.

Účinky

• Okamžité zníženie konfekčnej veľkosti a rýchle odbúranie tukov pôsobením za tepla a za studena. Výsledný efekt je po ošetrení expresne merateľný v centimetroch.

• Cielenú očistu a detox v problematických partiách v dôsledku osmotického efektu, zloženia éterických olejov a špeciálnej bandážnej techniky.

• Efekt výrazného zníženia celulitídy a strií. Na ťažšie stupne celulitídy sú k dispozícii špeciálne účinné látky.

• Výrazné spevnenie pokožky a tkaniva v ošetrených partiách v dôsledku nadväzných technologických krokov a bandážovej techniky.

Odporúčanie:

Tri hodiny pred ošetrením nie je vhodné jesť, alebo jesť len veľmi ľahko stráviteľné jedlo.

Zákazník je pre mňa ta najväčšia motivácia zlepšovať sa.

Cenník

Wiener zábal

Wiener zábal 45 min. 49 €

Balíček:
8 ošetrení
Wiener zábal

45 min. 380 €

Wiener zábal +Lymfodrenáž

45 + 30 min. 69 €

Balíček:
8 ošetrení
Wiener zábal + Lymfodrenáž

45 min. 530 €

Rezervácia

Zarezervujte si svoj termín telefonicky alebo e-mailom.
+421910 410 420
info@gladysbeauty.sk