Pripravili sme pre Vás unikátne prekvapenie – analýzu pleti diagnostickým zariadením OBSERV®520, ktorý na základe patentovanej technológie fluorescencie kože a polarizovaného svetla vytvorí šesť analytických fotografií. Tie sú základom pre stanovenie efektívneho plánu ošetrení a správnej starostlivosti o pleť.

BSERV® 520 je unikátny diagnostický prístroj pokožky, ktorý produkuje sériu snímkov tváre, pričom využíva patentovanú technológiu fluorescencie kože a polarizovaného svetla. Takýmto spôsobom sme schopní za veľmi krátky čas identifikovať problémy s pokožkou, ktoré nie sú viditeľné voľným okom. Analýza a následný návrh riešenia je spracovaný na tablete a v prípade záujmu doručený mailom. Vieme identifikovať a následne komplexne riešiť problémy ako sú pigmentácie, mastnota pokožky, hydratácia,vrásky, pórnatosť pokožky, cievky, jazvy a mnoho ďalších.

Prečo využiť prístroj na analýzu pleti?

Pretože sa dá ušetriť čas a aj peniaze.

Ako sa dá využitím tohto prístroja šetriť čas?

Často sa stane, že pri pohľade voľným okom nie je možné rozpoznať skryté vady pokožky v hlbšej vrstve, navyše v komplexnom náhľade na celú plochu tváre. Správnou diagnostikou vieme určiť správny postup a vhodné ošetrenia, šetriť tak pacientovi čas a hlavne peniažky.

Čo sa stane, ked nezachytíme všetky problémy voľným okom?

Zameriame sa na riešenie problémov pokožky, ktoré sú druhoradé a tým pádom je starostlivosť neefektívna, nákladná a vo finále klient nie je spokojný. OBSERV®520 nám umožňuje s vysokou presnosťou a spoľahlivosťou správne diagnostikovať problémy a vieme tak efektívne nastaviť program starostlivosti o pleť, riešime primárne problémy a  vlastne šetríme čas aj peniaze.

Má využitie prístroja aj ďalšie výhody?

Určite áno, vieme porovnať stav pokožky pred a po absolvovaní programu starostlivosti o pleť na základe elektronicky a printovo dostupných analytických fotografií, výstupné dáta zasielame klientovi na jeho mailovú adresu a umožňujeme tak vytvoriť na mieru ušitý program procedúr.