Prevencia proti starnutiu vo veku medzi 20-25+ rokov

Hydratácia

Mezoterapia vitamínovými koktejalmi na hydratáciu a tvorbu kolagénu. Zmes vitamínov, alebo jemnej kyseliny hyaluronovej na silnú hydratáciu spôsobujú, že pokožka je pevnejšia, hladšia, rovnomernejšia a jemné vrásky a línie začínajú miznúť. Prirodzené výsledky a obzvlášť užitočné pri prevencii prvých línií okolo očí!

Odporúčanie: 3 opakovania jedenkrát do roka

Základná starostlivosť o pleť

Pokožka je vaše najcennejšie aktívum, dobre sa o ňu starajte! Nech už je vaša pleť mastná, zmiešaná so suchými alebo mastnými škvrnami, nájdeme pre vás riešenie.

Odporúčanie: dôkladné dennodenné čistenie pleti a ochrana kvalitnými produktami, ochrana proti slnečnému žiareniu a hydratácia s ohľadom na charakter pleti

Tvorba kolagénu

Súčasná pevnosť a tonus pokožky nebude trvať večne. Keď sme mladí, kolagén, kyselina hyalurónová a elastín spôsobujú, že naša pokožka je pevná, pružná a zdravo vyzerajúca. Po dovŕšení 20ky začíname strácať koncentráciu kyseliny hyalurónovej cca o 5-10% každý rok.

Odporúčanie: jemná mezoterapia DermaPenom s indukciou vitamúnu C. Vaša pokožka nikdy nebude vyzerať, možno doplniť terapiu LED svetlom pre ďalšiu podporu kolagénu!

Silná hydratácie kyselinou hyaluronovou

Už ste počuli o injekčných zvlhčovačoch? Och, áno, existujú. V dvadsiatich rokoch začneme strácať obsah kyseliny hyalurónovej v závislosti od vášho životného štýlu a genetiky. Takže to nie je vôbec zlý nápad, aby ste ho mezoterapeuticky posilnili tesne pred letnou dovolenkou prípravkami Teosyal RHA alebo Redensity. Všetky tieto výrobky sú navrhnuté tak, aby pokožke dodávali mimoriadnu hydratáciu, objem a bránili procesu starnutia.

Odporúčanie: jedno alebo dve stretnutia pred letnými prázdninami a novoročnými párty.

Pery

Všetci vieme, ako to je … dotyk lesku na pery, ktorý zväčšuje naše pery, nás núti cítiť sa ako bohyňa!

Odporúčame: začať s vysokokvalitnými malými množstvami výplne, ako Teosyal RHA alebo Kiss. Jedná sa o mäkké výplne najvyššej kvality, ktoré nenarušujú vaše pery a poskytujú
prirodzenú plnosť.

Odporúčanie: konzultácia s našou doktorkou

Cenník

Štartovací balíček

  • Konzultácia so špecialistom na starostlivosť o pokožku Gladys revive&refresh
  • Dostanete čistiaci prostriedok (250 ml), očný krém (15 ml) alebo koncentrát vitmanu C (15 ml)
  • Individuálne vybrané a vašej tvári prispôsobené ošetrenie tváre. Zahŕňa: DermaPen alebo iná mezoterapia s jedinečne vybranými prípravkami
  • Terapia LED svetlom

Celková cena balíka: 195€

Rezervácia

Využite náš jednoduchý rezervačný formulár a naplánujte si tak procedúry podľa želania.
O stave rezervácie Vás budeme informovať prostredníctvom SMS alebo emailu.
Pre rezerváciu, kliknite na zlatý button: